top of page

סשן בסדום

פוסט שנכתב בקבוצת Sdom על ידי Ohad Yemini על סשן שהשולטת שלו Laetitia Aimeca ואני העברנו יחד:

״שולטות שונות אמרו לי שהם יבקשו מאנשים שונים לקשור אותי וכך אחווה את התחושות, אבל בתחילת הקשר, כש Laetitia Aimeca התחילה להכיר אותי והבינה כמה אני רוצה לחוות חוסר אונים, היא אמרה לי שהיא תדבר עם Goldie Sunshine Shemesh ואולי היא תוכל לקשור אותי פעם אחת, התרגשתיבטירוף רק מהאפשרות הזאת, וידעתי שלטי עומדת מאחורי ההבטחות שלה.


בנוסף לזה גם בעזרת והליווי של לטי חזרתי להשתתף במפגשי קשירות שביקרתי בעבר וגיליתי שאני מאוד אוהב גם את הצד הקושר בסופו של אחד המפגשים לטי קראה לי וקבענו עם גולדי הזדמנות שנוחה לה כדי לקשור אותי, התרגשתי כל-כך, התאריך נקבע לערב הסדום הקרוב וכמה הוראות ניתנו לנו מראש.


יום הסדום הגיע וכשנכנסו גולדי כבר פרסה את הציוד שלה, נאמר לי לעלות לבמה ולהוריד את הבגדים, וכיסוי עיניים הונח על עיני, הדבר האחרון שראיתי היה לטי יושבת על כיסא, משדרת לי מבט של "אני פה" בחסות החושך הרגשתי חבל מתחיל להיכרך עליי, קשר אחרי קשר אני מוצא את עצמי יותר ויותר מוגבל תנועה,


ידיי נקשרו אחת לשנייה,


והחבלים המשיכו להיכרך,


לאט לאט הרגשתי עוד ועוד חבלים,


מה שהדהים אותי זה שגולדי ידעה בדיוק מה אני מרגיש, ידעה בדיוק איך הגוף שלי מרגיש, והיא התאימה את התנועות שלה, פתאום החושך התחיל לסגור עליי, התחלתי להרגיש לחץ וריחוק, ואז הרגשתי את המגע של לטי עליי, כאילו היא ידעה שהלחץ התגנב, נרגעתי, המגע שלה ממכר ומרגיע כתמיד, הקשירות המשיכו, ושוב לרגע התחיל פתאום הלחץ, ובתזמון מושלם לטי מגיחה מהאפלה ושואלת "הכל טוב?" הרגשתי רתמת אגן נקשרת עליי והרגשתי חבל עובר למעלה לנקודת התלייה.


גולדי אמרה לי, "לא משנה מה קורה, אתה לא נופל ולא תאבד שיווי משקל" פתאום אני לא מבין מה קורה, והרגליים שלי באוויר, התחושה התגנבה אליי, חוסר אונים אמיתי, תלוי בין שמיים לארץ או יותר נכון בין תקרה למועדון, אני מתנדנד קצת, עוד כמה קשרים גולדי ביצעה ואז שמעתי "הוא כולו שלך", לטי נהנתה מהעובדה שאני חסר אונים לגמרי ועשתה כל מה שעלה לראשה, ואצלי הערפל המתוק כיסה אותי והתחלתי להמריא לספייס, המציאות התנתקה, היו רק החבלים שעטפו, כבלו וחיבקו אותי.


לבקשת לטי החבלים נקשרו עליי בצורה שמאפשרת לי להיות שמיש ללטי, למרות הספייס המטורף זיהיתי בקלות את הקור של חומר הסיכה והתחלתי להתרגש ולנהום, לאט לאט בעדינות שלה אני מרגיש אצבעות חודרות אליי ופולט גניחות מטורפות, השילוב של חוסר האונים והאקט האנאלי היו כל-כך חדשים, כל-כך טובים, אין שום אפשרות לזוז גם אם הייתי רוצה, למרות שבאקטים אנאליים אני רק רוצה עוד.

בזמן שלטי סחטה ממני גניחות ואנקות, ועוד ועוד אצבעות נדחפו גולדי תמכה בראשי, בחסות הערפל האצבעות יצאו ונכנסנו, והגניחות נפלטו ולפתע גם כאב השתלב, רציתי כל-כך שזה ימשיך עוד ועוד...


באחת מהבדיקות השגרתיות שגולדי עשתה על הקשרים, שאין לחץ גדול מדי שאף חבל לא רופף האצבע שלה עברה במקום מדגדג ואני בהיותי רגיש, קפצתי.


ואז זה הגיע כנראה הן החליפו איזה מבט זדוני, דגדוגים החלו להגיע משתי הבנות המדהימות האלה, מכל מקום ואני לא יכול להחניק את הצחוק, אני צוחק ומתפתל אבל ללא הואיל, אני לא הולך לשום מקום, הן מדגדגות ומדגדגות אותי, ואני שומע את גולדי אומרת ללטי שזה כל-כך כיף לה, הן המשיכו לדגדג, והגוף שלי כבר נהיה מותש מלצחוק, הריאות שלי צרחו, לא ידעתי מתי זה יפסיק, אחרי זמן לא ידוע, שדגדוגים הופיעו וכאב הופיע ואז עוד דגדוגים ועוד כאב, אני ממשיך להתפתל אבל לא זז לשום מקום, פתאום החבלים החלו לרדת, הרגשתי קשרים נפרמים.


אני מרגיש את הגובה שלי יורד לאט לאט אני עדיין חסר אונים לחלוטין, קשור, אבל אני מרגיש שאני יורד, ופתאום חשתי את התחושה הכי טובה שיכולתי להרגיש.


לא ידעתי באיזה גובה אני, אבל לפתע הרגשתי את הרגליים של לטי, גולדי הורידה אותי ישירות לחיקה של לטי, תחושת הנחיתה הרכה, היממה אותי, כל-כך לא ציפיתי לזה, הנחיתה ישירות לליטוף של לטי, הספייס שהייתי בו רק גדל, צפתי כל-כך, גולדי כיסתה אותי בשמיכה שהייתה כל-כך נעימה ומנחמת, ופירקה את הקשרים לאט לאט, רק בדיעבד הבנתי כמה זה היה טוב שלטי וגולדי נתנו לי את הזמן שלי בספייס, כיסוי העיניים ירד אבל לא היה לי שום סיבה לפתוח את עיניי, הרגשתי את עצמי שוקע עוד ועוד לרגליים של לטי.


לאט לאט פקחתי עיניים והתחלתי להזיז את הגוף, גולדי, שכיבדה את הספייס, ראתה שיצאתי ממנו ושיחררה את שאר החבלים.


כשאחרון החבלים ירד אני זוכר שאמרתי לה "זה באסה שהקשירה הראשונה שלי הייתה על ידך, לאן עוד יש לי לעלות?"


אז תודה לך גולדי, שקשרת אותי והענקת לי חוויה מדהימה.


וכמובן תודה ללטי שהגשימה לי חלום, להיקשר ולהיקשר על ידי גולדי.״

150 views

Opmerkingen


bottom of page