top of page

פמדום מושלם / לאקי

Updated: Jul 4, 2023

"הוד מעלתה, היפה בנשים!! המעלפת, המאלפת וההורסת את החושים!!

שוב קיבלתי את הזכות ולקחת אותי לערב פמדום של אורדורה. לא מצליח להבין איך הלב דופקים כמה ימים, והמחשבות עלייך מלכתי לא מרפות. תחושה שמתעצמת יותר ויותר ככל שמגיע הערב.

כמובן אתמול, ההכנות בעיצומן, ניקיון, מקלחת, ריח, הכל כפי שאת מלכתי הנחית אותי וכפי שאת אוהבת.

שוב מגיע מוקדם מהרגיל על מנת לא לאחר לך מלכתי. ממתין בסבלנות שתנחי אותי לעלות לממלכה. לא מרפה את העיניים מהמסך עד להודעה המיוחלת: "אתה רשאי לעלות"...

הלב דופק, עולה בהתרגשות שיא. את פותחת את הדלת, ו... בום!!! יופי עוצר נשימה. לא מהעולם הזה. ואני יודע שכולם יסכימו איתי. זה רק באגדות ובסרטים קיים. והנה, גם כאן, במציאות!

"תתפשט ותעמוד מולי על 4, מיד", הנחית. מיד ביצעתי, ואת הרכבת עליי את הכלובון שם במקום הרגיש, שמזמן כבר לקחת עליו בעלות מלכתי....

אני בעננים, מתלבש, סוגד לכפות הרגליים שלך, נעולות במגפיים יקרות נדירות מגרמניה, ויורדים. כמובן צועד אחרייך, חלילה לא לעקוף, תמיד מאחורייך, או במה שבדרכ המצב הטבעי שלי אצלך, מתחתייך! פותח את הדלת, ונוסעים.

לא מתרכז בנסיעה, הלב ממשיך להלום. מקבל את האומץ ומבקש רשות להחזיר את היד המלכותית שלך מלכתי, ומנשק אותה בטירוף חושים!! טירוף!! לא מאמין שאני בדרך עם המלכה האגדית לערב פמדום.

מרוב התרגשות לא עזבתי את היד שלך, נישקתי ונישקתי, סגדתי וסגדתי, עד שחניתי במקום, מלכתי.

חברת עליי את מסיכת הכלבלב, ענדת לצווארי קולר עם רצועה, והולכת אותי כמו אחרון הכלבים אל עבר דלת הכניסה. הנה אני, לאקי, תרתי משמע, בכניסה לערב. נכנסנו אחרי טקס קצר של קבלת פנים שעשו לך. איך לא? אורחת הכבוד נכנסה, מלווה בכלבלב שלה.

"תתפשט לגמרי, שים מגני ברכיים ותעמוד על 4 לפניי, עכשיו", הנחית!

מלא התרגשות, לא מצליח להחזיק את עצמי, מבצע באוטומט את ההנחיה, והנה אני עומד מולך על 4 כפי שהנחית. ואת מוליכה אותי פנימה. הרגשה מטורפת!!! עוצרת נשימה!! מסתובבת במסיבה, גאה בכלבלב שלה, עוברת בין הנוכחים וכולם מקבלים את פנייך כרגיל. לא שוכחת לציין שהכלבלב לרגלייך הוא לאקי, הכלבלב שלך. אני מתרגש כל פעם רק לשמע הדברים האלה, מקשקש בזנב, ומנשק לרגלי מי שאת אומרת לה שלום מתוך כבוד למלכה שלי. כמובן שלא בהגזמה, כי מה שמעניין אותי, זה רק לשרת אותך מלכתי.

הערב עבר בטירוף חושים, סגדתי למגפיים הנדירות, הערצתי את ידייך, את בית השחי הנדיר שלך, את הטבור ובסוף אפילו את הישבן המלכותי.

לא יכול להסביר את הכאב שהגיע מלמטה, עת האיבר הזדקר שוב ושוב בתוך הכלובון מברזל, רק שבאמת לא היה לו מקום להזדקר.. הכאב הזה עלה וירד, אך הכל התגמד לנוכח הריחוף שהייתי בו מתחתייך. "תדאג לי לשתייה", הנחית. וכמובן שדאגתי. זכרתי שמלכתי אוהבת לשתות את השתייה שלה ברוגע ונחת ולכן מבחינתי שהנחית, הבנתי את מקומי לבד ושימשתי לך הדום! בניגוד לפעם שעברה אצלך בממלכה, הפקתי לקחים ולא זזתי, שימשתי לך הדום למשך זמן לא מבוטל. הייתי גאה בעצמי על התיקון מפעם שעברה. למדתי! בטח אחרי העונש שקיבלתי ממך בממלכה כשלא עמדתי בציפיות שלך מהעבד שלך בתפקיד ההדום. עוד משהו שלימדת אותי מלכתי וביצעתי הכי טוב שיכלתי.

יש על כך הרבה מה לספר, אבל אשאיר את זה לדמיון ולאלה שהיו שם וראו!

רק אוסיף שבחלק מהזמן הגיע נשלט נוסף שפיתח שיחה עם המלכה בזמן שאני מהופנט וסוגד, והוא לא הסיר את העיניים שלו ממני. הרגשתי מיוחד, מרחף, הרגשתי שזכיתי, ובאמת זכיתי, מלכתי!

זכיתי להיות העבד שלך, זכיתי לסגוד לך, זכיתי להיות ההדום שלך, זכיתי לגרום לך לגאווה כשהצגת אותי בפניי חברותייך, זכיתי לגרום לאחרים לקנא בי כשאני מתחתייך, זכיתי. פשוט זכיתי.

זכיתי להיות לאקי!!!


תודה על ערב מושלם מלכתי!! אני בהחלט לא אוכל לשכוח אותו. אני עוד בהיי עם האיבר זקור מלכתי! כמובן שלא אעשה שום דבר בבית בלי האישור שלך, כרגיל, מלכתי!

מקווה שהצלחתי לעמוד בציפיות שלך מלכתי ותמיד אשמח לתקן, לשפר ולהיות טוב יותר תחתייך!!

גולדי סאנשיען, את המלכה האדירה שלי!!! אין כמוך מלכתי!!!! אחת ויחידה!!!! הלוואי שאמשיך לקבל את הזכות לשרת אותך ומחכה כבר לפעם הבאה לפגוש אותך. מבחינתי מלכתי, עוד השבוע, אם תתני לי את הזכות להיות גם עבד הניקיון שלך ולהבריק את הממלכה!!!!!!

בכניעה, לאקי! 🐶

Comments


bottom of page